پی کو باکس


روش هایی برای کاهش درد پاره شدن پرده بکارت زنان؟

در این مطلب قصد داریم تا دو روش را برای کاهش درد پارگی پرده بکارت خانم ها ذکر کنیم. روش اول درد پارگی پرده بکارت را بطور محسوسی کاهش می دهد و در روش دوم اصلا دردی احساس نمی شود.
پاسخ ها

در این مطلب قصد داریم تا دو روش را برای کاهش درد پارگی پرده بکارت خانم ها ذکر کنیم. روش اول درد پارگی پرده بکارت را بطور محسوسی کاهش می دهد و در روش دوم اصلا دردی احساس نمی شود.
ابتدا قابل ذکر است که خانم قبل از انجام این دو روش به پزشک زنان مراجعه کرده و خود را چکاپ کند تا از سلامتی جسمی او اطمینان حاصل شود و بعد از اطمینان از سلامتی خانم میتوانید روش های زیر را انجام دهید.
قبل از هر چیز به تمامی شما زوجین پیشنهاد می شود که در شب اول ازدواج آمیزش نکنید و در صورت امکان رابطه جنسی رو به شبهای بعد موکول کنید و در اولین شب زندگیتون به عشق بازی ، نوازش و معاشقه بپردازید تا ترس و اضطراب همسرتون کمتر بشه.
روش اول با درد کمتر
برای از بین بردن پرده بکارت باید از طرف مرد به آن فشار و ضربه وارد شود . برای انجام این کار باید از متداول ترین پوزیشن رابطه جنسی که زن زیر و مرد رو قرار دارد استفاده کنیم که تحریک بیشتری هم برای زن و هم برای مرد به همراه دارد.
قبل از انجام عمل دخول ابتدا مرد باید با یک دست خود سینه های زن و با دست دیگر کلیتوریس ( چوچوله) زن را تحریک کرده و مالش دهد  تا همسرش به مرحله ی ارگاسم و ارضا نزدیک شود و قبل از به ارگاسم رسیدن زن،عمل دخول را انجام دهد . در هنگام دخول نیز زن باید با یک دست سینه های خود و با دست دیگر کلیتوریس خود را تحریک کند و همچنین میتوانید از ژل های لیز کننده استفاده کنید که لذت و راحتی رابطه جنسی را چندین برابر می کند.
روش دوم بدون درد
در این روش زن هیچ حسی از انجام دخول احساس نخواهد کرد!!!
در این روش مرد بعد از عشق بازی و نوازش و تحریک همسر خود از ژل یا اسپری بیحس کننده برای بیحس کردن واژن زن استفاده میکند و بعد از بیحس کردن عمل دخول را انجام میدهد که در اینصورت هیچ دردی از جانب زن احساس نمیشود . قال ذکر است که مرد هم باید از کاندوم استفاده کند.
تاثیر اسپری بیحسی بین دو تا پنج دقیقه احساس میشود و حدود 5 دقیقه قبل از عمل دخول باید اسپری یا ژل را استفاده کنید.
پیشنهاد می شود که تا چند روز بعد از پارگی پرده بکارت از ژل های لیز کننده جهت راحتی و لذت بردن بیشتر از عمل دخول استفاده شود .

از لینک های زیر نیز میتوانید برای یادگیری هر چه بهتر لیسیدن بدن زن نیز استفاده کنید.

روشهای لیسیدن آلت زنان
 

موفق و پیروز باشید

گروه مشاوره سایت پاسخ آنلاین

ورود
 
 
کلمه عبور را فراموش کرده ام
ثبت نام
نظر سنجی
آیا با فروشگاه کتاب PDF و بخش VIP آموزش مسائل زناشویی موافقید؟
جدیدترین پرسش ها
پرسش خود را بپرسید
ایمیل
تحصیلات
سن
گروه
زیرگروه
عنوان